Program BIOPLAST-READY

Certyfikat BIOPLAST-READY jest potwierdzeniem kompetencji Firmy poprzez wykonanie prób technologicznych z biotworzywem BIOPLAST zakończonych sukcesem.

Certyfikat może być przyznany osobie fizycznej przeprowadzającej próby, firmie, w której te próby się odbyły i/lub urządzeniu na którym je przeprowadzono, stąd też certyfikat posiada swój numer i dane uczestnika certyfikacji.

Biotworzywa to dziedzina przetwórstwa tworzyw, która od lat emocjonuje tak ekologów, jak i przetwórców, czy finalnie naukowców, polityków, o konsumentach nie wspominając. Od 2004 roku w naszej działalności szukamy rozwiązań, które z jednej strony zapewnią komfort użytkowania, a z drugiej wpłyną na ograniczenie zużycia zasobów naturalnych, zanieczyszczenia środowiska, podniosą jakość zdrowia.
Pierwsze biotworzywa wprowadziliśmy do naszej oferty w 2012 roku. Były to trudne początki, gdy ani cena, ani prawodawstwo jak i świadomość konsumentów nie sprzyjały wprowadzaniu nowych rozwiązań na rynek. Zresztą wciąż jeszcze wiele pozostało do zrobienia w tej materii. Stąd też oprócz sprzedaży, uczestniczymy w próbach technologicznych, prowadzimy szkolenia, poszerzamy naszą wiedzę, aby móc nią dzielić się dalej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie:

  • doboru i zakupu surowców biopochodnych / biodegradowalnych
  • pomocy w przeprowadzeniu prób technologicznych
  • certyfikacji wyrobów finalnych
  • poszukiwania nowych rynków zbytu.

Zapraszamy do współpracy i uzyskania certyfikatu BIOPLAST-READY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.