W lutym 2017 roku w Katowice odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń branży projektowej w Polsce – 4 Design Days.
Wśród wystawców pojawiła się również marka Applebag, prezentując swoją wizję odpowiedzialnego designu – łączącego estetykę, funkcjonalność i świadomość materiału.
Obecność na targach była dla nas ważnym krokiem – wyjściem z ideą w przestrzeń szerokiego dialogu o przyszłości projektowania.
To właśnie tam spotykały się różne światy: architektura, wzornictwo, biznes i zrównoważony rozwój.
Applebag od początku powstawał jako coś więcej niż produkt.
To była odpowiedź na potrzebę tworzenia w zgodzie z naturą, ale bez rezygnacji z jakości i formy.
Udział w 4 Design Days pozwolił nam nie tylko zaprezentować nasze projekty, ale też wejść w rozmowę z odbiorcami, którzy – podobnie jak my – widzą design jako narzędzie zmiany.
Wracamy do tego momentu jako do jednego z ważnych etapów budowania marki – obecności w przestrzeni, gdzie estetyka spotyka się ze świadomością.
