Worki BINCO podbijają serca użytkowników. Sprawdź dlaczego!

Zachwycą każdego: worki na śmieci Binco to odpowiedź na wymagania i oczekiwania współczesnego i bardzo świadomego klienta. Co je wyróżnia? Nas przede wszystkim urzekła technologia wykonania, oraz fakt, że spodziewamy się wkrótce kompostowalnej wersji do zbiórki bioodpadów!
Binco zadbało również o wygodę, praktyczność oraz higienę użytkowania, nie bez powodu nazywając swój produkt „Smart Pack”. Metoda „worka w worku” (bag-in-bag system) sprawia, że nie trzeba przy każdym wyrzuceniu śmieci wkładać nowego opakowania na odpady! Wystarczy założyć Smart Pack raz, a w koszu zawsze czekać będzie kolejny worek (wyciągany 15 razy, co wystarcza na ponad 2 tygodnie, przy założeniu że pojemnik na śmieci uzupełniamy raz dziennie). Oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Każdy produkt Binco wyposażony jest również w taśmę ściągającą, ułatwiającą wyciąganie i przenoszenie.

Przy okazji warto podkreślić, że Binco to nie tylko worki na śmieci ale również seria koszy na śmieci „Smart Bin”. W skład zestawu wchodzi pojemnik na odpady wyprodukowany z 3-warstwowej tektury falistej, podlegającej w pełni biodegradacji. W wersji Smart Bin Eco znajdują się pojemniki wykonane z brązowej tektury, które świetnie sprawdzą się jako domowe kosze na śmieci. Możesz wykorzystać je także podczas np. ognisk, wyjazdów plenerowych, biwakowania na łonie natury. W połączeniu z workami Binco stworzą ekologiczny zbiornik na odpady, a Ty zyskasz pewność, że przyczyniłeś się do ochrony naszego środowiska naturalnego.
Więcej informacji na stronie https://binco.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.